„Betlejem w Poznaniu” – w repertuarze osiem tekstów kolęd Tomasza Kruczka

Betlejem w Poznaniu 🌠
5 stycznia  w godzinach 19:00 i 21:00 w poznańskiej Arenie najpiękniejsze kolędy ze wszystkich stron świata zagra nadzwyczajny skład artystów: Natalia Kukulska, Kasia Moś, Daria Zawiałow, Beata Bednarz, Igor Herbut, Mate.o, Mietek Szcześniak, Agnieszka Musiał, Adam Krylik, Dana Vynnytska wraz orkiestrą Aukso. Przed nami niezapomniane wydarzenie muzyczne i duchowe. 💝 Kupując bilet – pomagasz, ponieważ dochód ze sprzedaży wspiera akcję „Głodnych nakarmić”

W repertuarze Betlejem w Poznaniu będę przedstawiane kolędy, do których osiem tekstów napisał nasz kolega Tomasz Kruczek. Gratulujemy mu. To wielka nobilitacja dla poety, gdy jego teksty są prezentowane przez czołówkę polskiej Estrady.

Możemy śmiało powiedzieć, że w naszym wielkopolskim oddziale ZLP mamy już dwóch polskich „tekściarzy” piosenek, które wykonywane są przez najwybitniejszych polskich wykonawców. Teksty Lecha Konopińskiego od dawna prezentowali:Anna Jantar, Eleni, Krzysztof Krawczyk i wielu innych piosenkarzy, a także pięć kapel podwórkowych.

Jesteśmy dumni z naszych kolegów. Ich sukces, jest naszym sukcesem, wszak jesteśmy jedną wspólną literacką rodziną.

Serdecznie zapraszam do udziału w tym wielkim, jakże niecodziennym wydarzeniu.

– Danuta Bartosz

 

clock Jutro w godzinach 19:00 – 21:00

Jutro · 3–8°Zachmurzone niebo

pin Pokaż mapę

Ukryj mapę

  • Miejsce występów i wydarzeń:

Hala widowiskowo-sportowa Arena

60-751 Poznań

Miejsce występów i wydarzeń

oraz w Caritas Poznań http://bit.ly/2jA38me

Bilety będa także dostępne w kasie Hali widowiskowej w dniu wydarzenia od godziny: 17:00

💟 Marzymy, aby na tym koncercie pojawiła się grupa 162 osób Ubogich, które s…ame nie są w stanie kupić sobie biletu na to wydarzenie. Pomóż im i wpłać pieniądze na ten cel. Zrobisz to 2 kliknięciami na ➡️ http://www.caritaspoznan.pl/betlejem

 

db

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*