Agnieszka Korzeniewska „Promujmy artystyczne perły”

Agnieszka Korzeniewska – pisarka, eseistka, reporterka, dziennikarka i autorka kilku książek beletrystycznych jest członkinią naszego, Wielkopolskiego Oddziału ZLP. Od wielu lat mieszka w Belgii. Założyła Grupę Agnieszka Korzeniewska Zaczarowana Codzienność, wokół której zgromadziła ponad 300 osób. .
Na jej blogu i fb codziennie ukazują się wiadomości dnia, w których przekazuje dobrą  energię. W sytuacji. zupełnie beznadziejnej potrafi zauważyć iskrę, która za chwilę zapłonie radością. To wielki dar przekonywania, dar pozytywnego myślenia.   .  
PROMUJMY ARTYSTYCZNE PERŁY❤
– blogerka przedstawia twórczość artystyczną pisarki Margaret Bolińskiej urodzonej w Kościanie wielkopolskim, a od prawie 30. lat mieszkającej w Belgii.
Autorka napisała: 
„Prezentuję niezwykłą artystkę i zarazem wielkiego duchem człowieka, kobietę z olbrzymią klasą, którą dane mi było poznać dzięki Renacie Czapskiej
Margaret Bolinska – bo o niej mowa, mieszka i tworzy we Flandrii, ale zachwyca odbiorców z całego świata. Jej zmysłowe, głębokie malarstwo przeplatane strofami poezji jest dla mnie intymną podróżą w głąb siebie. Miałam przyjemność i zaszczyt gościć w jej artystycznym świecie, realizując ten oto filmik ❤ Margaret jest skromną osobą, co – jak uczy mnie doświadczenie życia – jest cechą artystów wielkiego formatu. Może dlatego tak późno dowiedziałam się o jej istnieniu zaledwie 20 km od mego miejsca zamieszkania.
Proszę o udostępnienie.
Promujmy artystyczne perły❣  
Margaret Bolińska. (tylko kliknąć, świetny wiersz i kolaż artystyczny)
linki do strony autorskiej Margaret Belińskiej
I invite you to my world: www.bolinskagallery.com
Presentation Agnieszka Korzeniewska
Thank you Agnieszka for very nice composition with my paintings.
Agnieszka, dziękuję bardzo za piękną migawkę o mojej twórczości.
Agnieszko, jak zwykle udało się Tobie stworzyć bardzo ładną prezentację
db.