KARTA SENIORA „60 +”

Karta Seniora

KSIĄŻKI DLA SENIORA i 3 TEATRY… Szeroko rozumiana kultura – bez odbiorców jest martwa. Nie każdy może w niej uczestniczyć (np. w tej na żywo), nie każdy chce, a często zainteresowany nie wie nawet, że jest jakaś możliwość pokonania barier, np. kosztowych. Dobrym przykładem wrażliwości i otwartości na takich potencjalnych odbiorców – jest przystąpienie placówek kultury do Złotej Karty Seniora w Poznaniu. Taki akces przysparza chluby tym placówkom. Karta jest niestety honorowana jedynie w niektórych, w tym tylko w 3 teatrach, 3 muzeach, 1 kinie… czyli oferta jest skąpa. Warto zauważyć i propagować ofertę Biblioteki Raczyńskich, która posiadaczom tej karty zapewnia bezpłatne dostarczanie książek i audiobooków, filmów w ramach KSIĄŻKI DLA SENIORA.

http://www.poznan.pl/…/aktualny-katalog-ulg-i-znizek,p,4136…

Katalog ulg i zniżek obejmuje takie oto dziedziny:

Kultura, sztuka, rozrywka * Sport i rekreacja*Gastronomia*Usługi*Handel* Edukacja*Zdrowie*Uroda*Wypoczynek

Polecam uwadze, a ponadto – rozważeniu, jak np. środowiska twórcze, literackie mogą poszerzyć tę ofertę (zwłaszcza nie ograniczając jej do tej czy innej grupy wiekowej) i przyciągać odbiorców spoza własnego środowiska, udostępniać swoje wydawnictwa książkowe etc.

więcej:

Informacje o tej witrynie:

Kultura, sztuka, rozrywka rozmiar tekstu drukuj kod qr Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiegoul. Dąbrowskiego 560-838 PoznańZakup biletów w cenie 25 PLN od osoby na wszystkie spektakle Teatru Nowego (wyłączając premiery, spektakle gościnne i specjalne).Posiadacz Karty Seniora – Poznańskiej Zł…
więcej:

– Stefania Pruszyńska