Światowy sukces muzyczny Aresa!

We wpisie anonsu the Academia Music Awords czytamy: Academia Music Awards ma zaszczyt zaprezentować płytę „Acid Jazz Flight – Jah Ares Trio” jako najlepszy album jazzowy miesiąca Marca 2019 roku. Zdaniem rady akademickiej ta praca stanowi ważny wkład w różnorodność i postęp globalnej społeczności muzycznej”.
Gigantyczny sukces!
Tak więc albym jazzowy Aresa wygrał światową Nagrodę Miesiąca Marca 2019. Przyznana przez Akademię Muzyczną w Los Angeles.
Akademia Music Division zajmuje się identyfikowaniem i rozpoznawaniem na sześciu kontynentach świata najlepszych muzycznych talentów na całym świecie i łączeniem tych artystów z globalną publicznością.Zdobycie nagrody Akademii Music Award to nie tylko w perspektywie przejazd do  Akademii białą kilkunastometrową limuzyną i przejście po czerwonym dywanie, to przede wszystkim profesjonalne wyróżnienie, które umocni muzyczne osiągnięcia artysty na całe życie, ale także klucz do bezprecedensowego światowego uznania.
Zwycięzcy Akademii otrzymają możliwość rozpoczęcia światowej kampanii marketingowej obejmującej 150 internetowych stacji radiowych i ponad 50 kanałów prasowych, wideo, handlowych, licencyjnych i na żywo, docierających do odbiorców w dużych miastach, takich jak Los Angeles, Nowy Jork, Rio De Janeiro, Londyn, Szanghaj, Tokio i inne.

Danuta Bartosz

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, tekst
Best Jazz Album – March 2019 – The Academia Music Awards LA/USA

Wow 🚀 thx ❤️ Best Jazz Album – March 2019 – The Academia Music Awards LA/USA #bestjazzalbum #acidjazzflight #musicawards #losangeles #jaharestrio#aristonRRstud

Zobacz więcej

Prezentacja nagrodzonego albumu Aresa w Radiu Poznań:

 #RadioPoland likes #GreekJazz 🙂
Obraz może zawierać: 1 osoba, fotka z ręki i w budynkuObraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie
Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą, ekran, tabela i w budynku
 db