Ares Chadzinikolau – Osobowość Roku 2018 w kategorii kultura  

Pisałem ostatnio o spotkaniu z okazji MDPF, podczas którego odbyliśmy turniejowe palenie 2. gramów tytoniu.

Wśród palących był nasz wieloletni przyjaciel , honorowy członek naszego Klubu, kolorowy kwiat , dusza towarzystwa i dobry kumpel – Ares. Kto nie zna Aresa niech żałuje.

Nasze spotkanie podporządkowane świętu fajczarzy miało w tle także inną okazję jaką było uczczenie wyników finału konkursu organizowanego przez Głos Wielkopolski.

……Wyjątkowi ludzie są wśród nas, choć najczęściej ze swej wyjątkowości nie zdają sobie sprawy. Można, a nawet trzeba ich docenić, nominując ich do zaszczytnego tytułu Osobowość Roku 2018 a potem głosując na nich. W tym prestiżowym plebiscycie można było głosować na kandydatów w czterech kategoriach:

*kultura

*działalność społeczna i charytatywna

*samorządność i społeczność lokalna

*biznes

Niniejszym chciałbym poinformować , że nasz przyjaciel był nominowany do kategorii Kultura i WYGRAŁ !!

I my, cały Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań serdecznie Aresowi gratulujemy.

Korzystając jednak z okazji, w której mogliśmy się pochwalić sukcesem naszego przyjaciela zgłaszam się do Was drodzy przyjaciele z prośbą. Przyniósł do nas Ares fajkę, będącą ozdobą jego kolekcji. Jednak niewiele wie, o jej pochodzeniu , producencie i jej historii. I tu zwracam się z prośbą – pomóżcie znaleźć historię tej fajki. Może macie w swoich kolekcjach fajkę o podobnych zdobieniach, o podobnym wyglądzie.

Wszystkie informacje lub Wasze głosy na temat tej fajki prosimy przesyłać na adres: klub@trafika.poznan.pl

Niektóre z komentarzy opublikujemy.”

Pozdrawiam

db