Mój Teatr zaprasza

Mój Teatr to miejsce niezwykłe w Poznaniu – jego siedziba znajduje się w przy ul. Gorczyczewskiego 2/1A. Założony został 22 września 2011 roku. Obecnie dyrektorem artystycznym teatru jest jego założyciel, Marek Zgaiński – poeta, pieśniarz i dziennikarz.

Mój Teatr pochwalić się może znakomitym zespołem aktorów, do którego należy m. in. Janusz Andrzejewski, Anna Biniak, Tadeusz Drzewiecki, Tadeusz Falana, Sebastian Grek, Irena Lipczyńska, Mariusz Puchalski i wielu innych.

Mój Teatr dysponuje niewielką, która na widowni pomieścić może 50 osób, co zdecydowanie oddaje kameralny charakter teatru.

Mój Teatr w Poznaniu posiada repertuar, który jest jedyny w swoim rodzaju – nie znajdziemy w nim wielkich, klasycznych dzieł. Mój Teatr prezentuje spektakle, które przede wszystkim o charakterze komediowym – mają wywoływać uśmiech na twarzach widzów, pozwolić im odpocząć i zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz zaciekawić na tyle, aby nie poczuli oni pod sobą „niewygodnych” krzeseł. Mój Teatr w swoim repertuarze ma również koncerty, które odbywają się w ramach Sceny Muzycznej.

Mój Teatr otrzymał wyróżnienie za dwa spektakle na II Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym Monowmanu w Teatrze Małym w Łodzi – spektakl „Zastępstwo” autorstwa Artura Belinga i Marka Zgaińskiego w reżyserii Marka Zgaińskiego oraz spektakl „Igraszki z aniołem” autorstwa i reżyserii Roberta Mirzyńskiego.

Bilety na spektakle, które oferuje Mój Teatr kupić można przez internet, za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru, a także przed spektaklem bezpośrednio w teatrze na podstawie wcześniejszej rezerwacji.

Usta Angeliny

usta 3
scenariusz i reżyseria Marek Zgaiński
obsada: Agnieszka Różańska, Katarzyna Terlecka

Długo zastanawiałem się, jak zachęcić Państwa do obejrzenia tego spektaklu. Że to ironiczne spojrzenie na kult młodości… Że pojawia się wątek kryminalny… Że padnie odpowiedź na pytanie – Czy Angelina naprawdę ma takie usta, czy robiła sobie botoks? I co robić, gdy żadna kuracja odmładzająca już nie przynosi efektów. Ale nic nie wydało mi się zbyt przekonujące. Więc zachęcę Państwa po prostu – przyjdźcie do teatru, a nie będziecie żałować! Agnieszka Różańska i Katarzyna Terlecka, które zobaczycie na scenie, rozbawią Was i skłonią do refleksji, albo odwrotnie. Ale o tym przekonajcie się sami.
Przeczytaj recenzję >>
Terminy:  18 III godz. 18.00

Bilet online

Tagi:  ·  ·  ·  ·  · ·  ·  ·  ·   

Rokendrol albo mów mi teściu

1Fot. Michał Nawrocki
Scenariusz i reżyseria Marek Zgaiński
Obsada : Aleksandra Skirecka/ Kinga Wylegała, Tadeusz Falana, Wiesław Krupa, 

Relacje z teściową zostały bardzo dokładnie i wielokrotnie opisane w literaturze popularnej i fachowej, doczekały się też niezliczonej ilości dowcipów. Osoba teścia jest w tym względzie wyraźnie dyskryminowana, naprawdę kim jest teść nikt nie wie. „Rokendrol” to komedia której bohaterem jest teść, ma on swój skarb czyli córcię, a ona ma chłopaka. W psychologii nazywa się taką sytuację pojedynkiem dwóch samców alfa, ja powiem, że to jest właśnie rokendrol, zwłaszcza, że teść jest mocno odjechaną gwiazdą rocka.
Terminy: 17 III godz. 17.00; 23 III godz. 20.00; 6 IV godz. 20.00; 8 IV godz. 18.00; 21 IV godz. 20.00

Bilet online

Tagi:  ·  ·  ·  ·  · ·  ·  ·  ·   

Randka w ciemno

Randka_wino_L_I maleFot. M. Nawrocki
scenariusz i reżyseria Marek Zgaiński
obsada: Izabella Tarasiuk i Leszek Wojtaszak

Ta przewrotna komedia jest próbą odpowiedzi na zasadnicze pytanie – jak uniknąć nudy i rutyny w małżeństwie z dwudziestoletnim stażem, albo jak do tego nie dopuścić, gdy związek dopiero się zaczyna. Mamy nadzieję, że przedstawienie rozbawi Was i pozwoli uniknąć sporych kosztów związanych z wizytami w gabinetach terapeutycznych.
Terminy: 17 III godz. 18.30; 17 III godz. 20.00; 13 IV godz. 20.00; 14 IV godz. 18.00; 27 IV godz. 20.00; 28 IV godz. 19.00

Przeczytaj recenzję >>
Bilet online

Tagi:  ·  ·  ·  · ·  ·  ·  ·  ·   

Mój stary mąż, moja nowa żona

stary-maz_1519-lewa_prawa

Scenariusz Marek Zgaiński
Reżyseria Mariusz Puchalski
Obsada: Irena Lipczyńska, Kamila Puchalska, Mariusz Puchalski
To komedia sytuacyjna, z tym zastrzeżeniem, że sytuacja jest wyjątkowo krępująca i niezręczna. Jak zwykle, gdy spotykamy przypadkiem swoją byłą, lub swojego byłego w  towarzystwie nowego partnera lub partnerki, a żeby zrobić w tył zwrot jest już za późno, Wypada się przywitać i nawiązać grzecznościową rozmowę. A co z tego może wyniknąć…  Odpowiedzi udzielają: Kamila Puchalska, Irena Lipczyńska i  Mariusz Puchalski, który też przedstawienie wyreżyserował.

Zobacz zwiastun >>

Terminy: 24 III godz. 17.00; 24 III godz. 18.30; 14 IV godz. 20.00; 28 IV godz. 17.00

Bilet online

Tagi:  ·  ·  ·  · ·  ·  ·  ·  ·  · ·   

Nago w kisielu

Nago_06
Scenariusz i reżyseria: Marek Zgaiński
Obsada: Anna Biniak, Izabella Tarasiuk

Jest takie polskie przekleństwo: „Obyś nie miał znajomości”. I wygląda na to, że brak znajomości jest o wiele gorszy od „Obyś się smażył w piekle”. Bo piekło jest iluzoryczne, a brak znajomości konkretny. Bohaterki komedii „Nago w kisielu” nie mają znajomości, wiodą nudne życie bez perspektyw, aż tu nagle pojawia się szansa na wielką zmianę. Być może jedyną. Pojawia się ON. Jeśli chcecie Państwo wiedzieć do czego dwie kobiety są w stanie się posunąć, żeby nie przepuścić tej szansy, to zapraszamy na spektakl.
Terminy: 10 III godz.  20.00

Bilet online

Tagi:  ·  ·  ·  ·  · ·  ·  ·  ·  ·   

Alibi do wynajęcia

Alibi_2 maleScenariusz i reżyseria: Marek Zgaiński
Obsada: Katarzyna Terlecka, Wiesław Krupa

Nie wszyscy mają tak wyrozumiałych współmałżonków którzy, gdy wraca się do domu bladym świtem, nie zadają całego mnóstwa pytań w rodzaju dlaczego się nie odbierało telefonu, dlaczego się nie zadzwoniło, a tak w ogóle to gdzie się było i co się robiło, i z kim. Większość, niestety, zmuszona jest na te pytania odpowiadać. Więc trzeba sobie wymyślić jakieś wytłumaczenia , bo czego jak czego ale prawdy powiedzieć nie można. Trzeba sobie wymyślić, a jak się nie daje rady, to trudno, trzeba zatrudnić specjalistę od wymyślania rożnych wymówek, wytłumaczeń i alibi.. „Alibi do wynajęcia” jest sztuką która, mam nadzieję, zainspiruje Państwa do samodzielnego wymyślania alibi. W prosty i zabawny sposób pokaże, że w każdej nawet najbardziej nieprawdopodobnej wymówce kryje się ziarenko prawdy.
Terminy: 7 IV godz. 18.00; 22 IV godz. 18.00

Bilet online

Tagi:  ·  ·  ·  ·  · ·   

BiletyKUP ONLINE

Adres

Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań
MAPA Parking

Kontakt

Informacje:
Joanna Nawrocka
+48 604 111 755
biuro@mojteatr.pl
Dyrektor artystyczny:
Marek Zgaiński
m.zgainski@mojteatr.pl
+48 668 856 444

Wyszukiwarka

Patronat

Naszym spektaklom patronują:

© Mój Teatr

 

 

„Mój stary mąż, moja nowa żona”

Scenariusz Marek Zgaiński

Reżyseria Mariusz Puchalski

Obsada: Irena Lipczyńska, Kamila Puchalska, Mariusz Puchalski

To komedia sytuacyjna, z tym zastrzeżeniem, że sytuacja jest wyjątkowo krępująca i niezręczna. Jak zwykle, gdy spotykamy przypadkiem swoją byłą, lub swojego byłego w  towarzystwie nowego partnera lub partnerki, a żeby zrobić w tył zwrot jest już za późno, Wypada się przywitać i nawiązać grzecznościową rozmowę. A co z tego może wyniknąć…  Odpowiedzi udziela  Kamila Puchalska, Irena Lipczyńska i Mariusz Puchalski, który też przedstawienie wyreżyserował.

Terminy:

14 IV godz. 20.00

28 IV godz. 17.00

 

„Nago w kisielu”

Scenariusz i reżyseria: Marek Zgaiński

Obsada: Anna Biniak, Izabella Tarasiuk

Jest takie polskie  przekleństwo – „Obyś nie miał znajomości”.  I wygląda na to, że brak znajomości jest o wiele gorszy od  „Obyś się smażył w piekle” bo piekło jest iluzoryczne, a brak znajomości konkretny. Bohaterki komedii  „Nago w kisielu” nie mają znajomości,  wiodą nudne życie bez perspektyw, aż tu nagle pojawia się szansa na wielką zmianę. Być może jedyną. Pojawia się ON. Jeśli chcecie Państwo wiedzieć do czego  dwie kobiety są w stanie posunąć się, żeby nie przepuścić tej szansy, to zapraszamy na spektakl.  

Terminy:

7 IV godz. 20.00

29 IV godz. 18.00

„Nieporadnik mężczyzny”

Scenariusz i reżyseria: Marek Zgaiński

Obsada: Magdalena Pawelec, Sebastian Grek

Czy mężczyzna może żyć bez kobiet? A jeśli jest nieśmiały, to gdzie może spotkać  kobietę swojego życia? I czy nie opuszczają go marzenia o seksownej psychoterapeutce? Na te pytania szuka odpowiedzi bohater komedii „Nieporadnik mężczyzny”  a jeśli jesteście ciekawi Państwo czy znajdzie, to zapraszamy na spektakl.

Terminy:

15 IV godz. 18.00

20 IV godz. 20.00

21 IV godz. 18.00

 

 

„Randka w ciemno”

Scenariusz i reżyseria Marek Zgaiński

Obsada : Izabella Tarasiuk i Leszek Wojtaszak

Ta przewrotna komedia jest próbą odpowiedzi na zasadnicze pytanie – jak uniknąć nudy i rutyny w małżeństwie z dwudziestoletnim stażem, albo jak do tego nie dopuścić, gdy związek dopiero się zaczyna. Mamy nadzieję, że przedstawienie  rozbawi Was i pozwoli uniknąć sporych kosztów związanych z wizytami w gabinetach terapeutycznych.

Terminy:

13 IV godz. 20.00

14 IV godz. 18.00

27 IV godz. 20.00

28 IV godz. 19.00

 

„Rokendrol albo mów mi teściu”

Scenariusz i reżyseria Marek Zgaiński
Obsada : Kinga Wylegała, Tadeusz Falana, Wiesław Krupa

Relacje z teściową zostały bardzo dokładnie i wielokrotnie opisane w literaturze popularnej i fachowej, doczekały się też niezliczonej ilości dowcipów. Osoba teścia jest w tym względzie wyraźnie dyskryminowana, naprawdę kim jest teść nikt nie wie. „Rokendrol” to komedia której bohaterem jest teść,  ma on swój skarb czyli córcię, a ona ma chłopaka. W psychologii nazywa się taką sytuację pojedynkiem dwóch samców alfa,  ja powiem, że to jest właśnie rokendrol, zwłaszcza, że teść jest mocno odjechaną gwiazdą rocka.

Termin:

6 IV godz. 20.00

8 IV godz. 18.00

21 IV godz. 20.00

Po rozpoczęciu spektaklu spóźnieni widzowie nie będą wpuszczani. Spektakle odbywają się przy min. 10 osobach na widowni.

Bilety  można kupić online, można też zamówić mailem:  biuro@mojteatr.pl lub  telefonicznie oraz wysyłając sms: 604 111 755

Mój Teatr, ul. Gorczyczewskiego 2, Poznań

db