Anna Jankowska Pogoda Głosu

Kochani #pogodniludzie na stronie Wielkopolskiego Związku Literatów Polskich pojawił się wpis o wyjątkowych 90. życzeniach urodzinowych, które dla Pana Lecha Konopińskiego wyśpiewała moja tegoroczna maturzystka Anastazja Anastazja Dziękujemy pięknie życząc zdrowia i wszelkiej pomyślności🥰 #pogodagłosu #rozwojprzezglos #razemdziałamypogodniewzrastamy💓 #dumapedagoga 

Anna Jankowska Pogoda Głosu

Komentarz: Danuta Bartosz

Szanowna Pani! Gratuluję osiągnięć zawodowych.

Oszlifowany przez Panią diament „Anastazja” stał sie brylantem.
To piękna rzecz zobaczyć na scenie swoją uczennicę i usłyszeć brawa publiczności.
Osiągnięcia Anastazji to inwestycja zrealizowana kluczem wiolinowym, którym otwierała Pani kolejne barwy emisji jej głosu.
Jej sukces jest także radością Pani i jej Rodziców, świetna lokata w przyszłość dziecka, szlify, które otrzymała w szkole muzycznej, w klasie „Pogody Głosu” Anny Jankowskiej.
Bardzo dziękuję za piękno podarowane swojej uczennicy, a ono powróci, wielokrotnie rozmnożone… Pozdrawiam.
Danuta Bartoisz
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „z okazji 90 iajubileuszu urodzin Lecha Konopińskiego -Anastazja Nowak, tegoroczna absolwentka Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu, wykonała piosenkÄ pt. „Najtrudniejszy pierwszy krok" której słowa napisał Lech Konopiński. PiosenkÄ tẹ Åpiewała nadal śpiewa cała Polska... Anastazje do występu przygotowała. Jej nauczycielka śpiewu jazzowego, Pani Anna Jankowska. Anastazja Nowa.”
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i tekst „„CZYTANIE KSIĄZEK TO NAJPIE NAJPIĘKNIEJSZA ZABAWA, JAKĄ SOBIE LUDZKOŚĆ WYMYŚLIŁA." W.SZ W.SZYMBORSKA”
foto: Anna Jankowska facebook fb

ANNA JANKOWSKA – wokalistka, pedagog i trenerka wokalna, zafascynowana nieograniczonymi możliwościami, jakie daje świadoma, holistyczna praca z głosem (zarówno na scenie, jak i w życiu zawodowym czy prywatnym). Od ponad 15 lat budzi w swoich podopiecznych świadomość, że ich głos może wszystko. Jest autorką projektów „Pogoda Głosu” i „MAM GŁOS, więc JESTEM” w których z pasją i zaangażowaniem dzieli się wiedzą i praktyką dotyczącą oddechu, fizjologii głosu, swobody ciała i rozwoju uważności – by każdy mógł uwolnić swój naturalny potencjał i poznać Siebie. Ukończyła drugi stopień szkoły muzycznej w klasie rytmiki i klasycznego fortepianu oraz wokalistykę jazzową i estradową na Akademii Muzycznej w Katowicach. Posiada doświadczenie telewizyjne ( „Idol.”, „Droga do Gwiazd.”), radiowe ( audycje w Radio Merkury Poznań), kulturotwórcze i terapeutyczne (warsztaty i koncerty  m.in. dla pacjentów Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu). Jej inicjatywa została wyróżniona przez Prezydenta Miasta Poznania: „Inicjator Nowatorski 2019”. Propaguje #rozwojprzezglos  poszerzając swoją praktykę w oparciu o konferencje naukowe, warsztaty, studia logopedyczne i doktoranckie.  www.annajankowska.com

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba

ANASTAZJA NOWAK – to młoda, utalentowana wokalistka i skrzypaczka. W wieku 6 lat wygrała program telewizyjny „Mini Szansa na sukces” Elżbiety Skrętkowskiej. Absolwentka Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza, uczennica Pani Anny Jankowskiej w sekcji śpiewu jazzowego. Grała już na wielu  polskich i zagranicznych scenach z takimi artystami jak: Rui Carlos Ferreira (były członek zespołu Bad Boys Blue), Chuc Frazier, Izabela Trojanowska, Grażyna Łobaszewska, Felicjan Andrzejczak, Piotr Shulz, Papa D. Ma na swoim koncie autorski utwór i teledysk z 2016 roku. Nagrała ponad 100 utworów dla dzieci w wieku przedszkolnym wydanych przez wydawnictwo GAMA, a w roku 2020 napisała muzykę do najnowszego wydania. Laureatka plebiscytu „Głosu Wielkopolskiego” jako ,,Osobowość roku 2019’’ w dziedzinie kultura w powiecie średzkim, a II miejsce w Wielkopolsce. Głównie występuje w duecie z Piotrem Nowakiem (tatą), zespołem Joanna Dudkowska BAND i Apostolatem Jezusa i Maryi, z którymi m.in. nagrała ponad 10 płyt.

db